Jubileusz 40-lecia Okręgu PZW w Przemyślu

Aktualności | 2021-11-09 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

5 listopada 2021 roku odbyły się uroczystości z okazji jubileuszu 40-lecia powstania Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Przemyślu.

Okręg PZW w Przemysłu powstał w 1981 roku, zrzesza w 23 Kołach 5.873 członków i gospodaruje na 2.100 ha wód.

Gości powitał i wygłosił inauguracyjne przemówienie Prezes Zarzadu Okregu Polskiego Zwiazku Wędkarskiego w Przemyślu kol. Jan Bieniasz.

W uroczystościach uczestniczyli Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Piotr Pilch, Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakun, Starostowie powiatów, Burmistrzowie oraz liczni przedstawiciele organizacji rządowych i pozarządowych współpracujących z Okręgiem.

W uroczystościach uczestniczył Prezes Zarzadu Głównego PZW - kol. Teodor Rudnik oraz przedstawiciele władz i działacze z okręgów PZW w Krośnie, Rzeszowie i Przemyślu.

Z okazji jubileuszu Okręg PZW w Przemyślu został uhonorowany odznaką "Za Zasługi dla Polskiego Związku Wędkarskiego", który wręczył Prezes ZG PZW kol. Teodor Rudnik

Wszystkim Kolegom wędkarzom , członkom Okręgu, działaczom i pracownikom składamy serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów.

[MM]